Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ltchan

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš 370chan.lt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

N.png

Štai vartotijišką visuomenę pajuokiantis logotipas, atspindintis savo gilumu LTchan esmę!
Nusišypsokime tsakant!

LtChan, dabar gi oficialiai pervadintas į 370chan, atviras adresu 370chan.lt - naujas projektas, katras lietuviškais mastais, neabejojam - nukonkuruos net ir garsųjį 4chan bei 7chan, nes puikiausias konalas!

Jauni internetų žinovai, anime, manga ir kito reikalo meistrai, tiesa, nedrąsiai sako - esą draudžiamas trolinimas, bet akivaizdžiai tai tik laikina, nes būtent tokia vieta verta tapti tikru trolių lizdu, katro bijos visi tautiniai internautai bei visokie forumai, taipgi iš tenai plūstels ir vietinė lietuviškųjų Anonymous frakcija!

Taip kad sveikiname lietuvišką LTCHAN ir linkim vystytis bei plėstis! Ir netiesa, kad viskas kopipyzdinta išum 4chan, nes viskas lietuviška, ir kopipyzdinti - tai nereiškia, kad vogti, nes kuriamas naujas, įspūdingas ir gražus, su savom idėjom ir savom mintim, bei netgi savom mėmėm!

Vienas iš chano logotipų, kuriame puikuojasi garsusis chano kūrinys - vėžis.

Atsergij, LTchane yra daug Lenkų, net vienas kuris šneka lietuviškai - Lenkas!jk569Kxou2 (bet jis geras žmogus ir visas chanas jį labai myli - jisai netgi patį chaną apmokėjo). Užtat kiti lenkai labai jau kažkodėl nemėgsta lietuviško chan'o ir rengia ten visokius reidus bei postina visokį šūdą. Be to, 370chan yra visai nedaug žmonių (ten reguliariai lankosi tik garsusis Albinas), o adminas - neabejotinai žydlenkis. Betgi netrukus, galutinai susiformavus lietuviškiesiems Anonymous, viskas pasikeis ir tai lenkai bijos lietuvių trolių, o ne atvirkščiai!

Gaila, bet garsusis čiongas su domenu 370chan.lt užsidarė 2019 m. sausį, bet nenusiminkite! 370chan'o lojalūs naudotojai sukūrė lentą 8chan'e (http://8ch.net/370) ir po to sukūrė naują jų vadinama "čiongą" - https://370chan.info ir po to https://370ch.lt.

Nuo 2019 m. pavasario naujasis konalas valdo senąjį domeną - https://370chan.lt.

Nuorodos