Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

2014 prezidentų rinkimai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Štai jau artėja nauji prezidentų rinkimai - jau 2014 metų tautos balsas rinkiminiais biuleteniais nueis į balsavimo urnas, o tada ir gausime iš kandidatų naują prezidentą, išrinktą visos liaudies valia.

Pipedija kviečia nebūti pasyviu ir eiti balsuoti į rinkimus, o tai nežinia, ką gali kiti išrinkti. Pabalsuos už ką nors netinkamą - tai ir turėsite kažką, ko turėti nenorėtumėt. Todėl ir kviečiame visus aktyviai dalyvauti bei skleisti informaciją, gandus beigi paskalas, kad būtų išrinktas tinkamiausias!


Kandidatų į prezidentus sąrašas

Dar palei kokius tai preliminarius duomenis ir spėliones, turime dabar jau neaiškius, o gal ir aiškius šiuosius kandidatus:

  • Dalia Grybauskaitė, dabartinė prezidentė ir visų reitingų lyderė, kurią ir išrinks žmonės, o visi kiti kandidatai - nesvarbūs, nes jų ir taip neišrinks, taip kad nevaizduokime čia kažkokių spėlionių, nes ir taip jau žinome, kad kitaip nebus.

Šiuo pareiškimu Pipedija griežtai ir kategoriškai atsiriboja nuo bet kokios agitacijos, insinuacijos bei kitų sąsajų, nes čionai yra tiesiog 100% patikimas ateities spėjimas, o ne kažkokia rinkiminė medžiaga.


Alternatyvinių kandidatų į prezidentus sąrašas

Žemiau pateikiame sąrašą įvairių kandidatų, už kuriuos kažkas galimai gali balsuoti, nes tie kandidatai gal būt save išsikels ar jau išsikėlė: