Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

1990 Aukščiausioji Taryba

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Buvo ir buvo tokia LTSR Aukščiausioji Taryba, kuri išties buvo jokia ne taryba, o tiktai sovietas, melagingai apskelbta kaip esą tarybą, kur jokio tarimosi nebuvo, o tiktai propaganda. Bet štai vieną sykį 1990 metais kažkaip viskas pasikeitė. Tai nuo to laiko ir prasidėjo Kovo 11, nes iš sovieto tą kartą gavosi Taryba, nepaisant to, kad LTSR vadovybė norėjo gal ir kitaip.

Tai per šitą gi susirinkę signatarai ėmė ir paskelbė Nepriklausomybę, taip kad čia svarbiausias mūsų politikų sąrašas, nors kaip ten sako, kai kurie buvo kad ir susilaikė, tai tenai kad visai jau tiksliai viskas būtų, tai Kovo 11 Nepriklausomybės akto signatarai, o tada jau paskui po to, kai Nepriklausomybė įsitvirtino, tai jau buvo 1992-1996 Seimas...

Tai čionai pernelyg nesigilindami visą tą Aukščiausiosios Tarybos sąrašą, kur 1990 buvo ir iki 1992 dirbo, taip ir paskelbsime jums, atskirai pažymėdami, kurie susilaikė nuo Lietuvos Nepriklausomybės, užtat nepkaliuvo į signatarų sąrašą, o atvirkščiai - tapo susilaikėliai[1]:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrs.lt/datos/kovo11/st_03.htm