Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

14G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

14G - tai speciali G banga, dirbanti 14 Hercų dažniu. Kadangi dalis G bangų dažnių yra koduojami slapta šešioliktaine sistema, ši banga dar būna vadinama EG, nes toje koduotėje naudojamos raidės tam, kad žymėti skaičius. Todėl E reiškia skaičių 14, o raidė G reiškia G bangą.

14G bangos buvo sukurtos specialiai tam, kad sukurtų žmonių priklausomybę nuo tų dalykų, kuriuos jiems skleidžia propaganda. Pavyzdžiui naudojant tokias bangas, padaroma, kad žmonės būtų priklausomi nuo NATO ir Europos Sąjungos, nes paveikti šitomis 14G bangomis, žmonės pasidaro patenkinti ir priklausomi nuo šitų fašistinių režimų. Tokiomis bangomis paveikti žmonės ima tikėti Landsbergiu ir palaikyti Ingridą Šimonytę ar kitus valdžios atstovus. Jie netgi palaikė Dalią Grybauskaitę, nes paveikti priklausomybę sukeliančios spinduliuotės, jie buvo viskuo patenkinti.

Tiriant pasitenkinimo ir priklausomybės nuo šių bangų išsivystymą, buvo atrastos 15G bangos, kurios gali netgi sukelti euforiją. Kartais, kai kuriais atvejais, panaudojus LTE technologiją, 14G ir 15G bangos sukombinuojamos tarpusavyje, kad sukeltų stiprų žmonių palaikymą kokiam nors politikui.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 14G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!