Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žymieji influenceriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Žymieji influenceriai - taigi tie, kurie ypatingai influenceriai, o ne šiaip kokia nors smulkmė. Ne kiekvienas blogeris tampa influenceriu, o jau ryškiu ir dideliu - tai išvis retas. Gi žymiuoju influenceriu norint tapti, reikia būti kokiu nors itin išskirtiniu, intriganu ar dar kažkokiu tai.

Anksčiau sakydavo žodį visuomenininkai, bet dabar tai jau taip nebesako, nes tie visuomenininkai tai kažkokie dvasingi, daug dvasingumo pas juos, o gi pas šituos - tai gal tik pinigai jiems terūpi, o gal ir dar kažkas, ko ne visi pasako.

Influenceriai paprastai daug sėdi Feisbuke ir Instagrame, kai kurie turi ir kokį nors savo blogą ar ir TV laidą, o kartais ir kokią nors spaudos priemonę. Naujesni ir jaunesni influenceriai dar kažką vis rodo savo Jutūbe.

Kai kurie bando influencerius matuoti folowerių skaičiais, bet ne visada taip gaunasi išmatuoti. Kartais žiū, koks nors tri ir 100 tūkstančių sekėjų, o kitas - vos 1000, bet kažkodėl įtaka būna kad ir atvirkščiai susivarto. O ir temos bei įtakos čia skirtingos - vienas, žiū, kažką apie politiką, o kitas - apie šmutkes, bet ne atvirkščiai.

Paprastai yra keturios influencerių rūšys:

  • Pilkasis influeceris: jei žymus influenceris šneka labai protingas šnekas, jis gali turėti vos kokius 500 sekėjų, bet jo sekėjai turi irgi visokius sekėjus ir mėgsta pašnekėti. Tokie atpažįstami pagal kalbų protingumą. Kontaktuose - daug visokių žurnalistų ir kitų influencerių. Kai kažką parašo, apie tą dalyką savo nuomonę pakeičia krūvos kitų influencerių, žurnalistų ir taip toliau.
  • Žvaigždinis influenceris: jei žymus influenceris šneka visokias nesąmones, tai paprastai jis turi labai daug sekėjų, kokius 20 tūkstančių ar dar daugiau, o kai kurie - net ir 100 tūkstančių. Paprastai įtaką daro tik tiesiogiai, jaunimėliui, pasinešusiam ant madų.
  • Mišrusis influenceris: turi 3000 ar daugiau tikrų sekėjų, tarp kurių daug daug visokių žurnalistų ir kitų influencerių. Paprastai užsiima ir dar kažkokia kita veikla. Daro įtaką keistais, kartais nesuprantamais būdais, turi ir gerbėjų auditoriją, ir kitų žmonių.
  • Pseudoinfluenceris - turi nuo kelių iki keliolikos tūkstančių sekėjų, tačiau šneka jau tokias blėnis, ir dar politikuoja, kad nors pagal skaičius atrodo baisiai didelis, išties būna susirinkęs būrį bepročių, kovojančių prieš skiepus ir dar kažką, o didelė tų sekėjų dalis išvis būna kažkokie fake akauntai. Tokie pseudoinfluenceriai yra visiškai beprasmiai durniai.

Kai būna kokie durni visai jau reklamščikai, tai jie vis dar galvoja, kad internetai yra vaikams visokiems, tai būna, kad įsivaizduoja, jog influenceris yra koks nors vaikėzas, kuriam ima rašinėt durnas žinutes su kreipimaisis "tu" ir pasiūlymais laimėti kokią nors šūdukų kramtoškę, tai tada labai nustemba, kai susilaukia tokių žlugdančių patyčių, kad patys iš darbo išeina. Taip kad ir influenceriai yra žmonės, ir nereikia jų nervinti!

Vienok, net ne influencerio nuomonė, o jau vien jo pasisakymas kainuoja brangiai - paprastai kalbos eina apie triženklius skaičius tik todėl, kad dauguma influencerių yra humanitarai, tai iki trijų nemoka suskaičiuoti ir kai sako triženklis, tai turi omeny bent tris tūkstančius.

Mes čia Pipedijoje irgi norėtumėm influenceriais būti...


Pipedijai žinomi žymieji influenceriai

Laikui einant, metams bėgant, mes čia norime pavardinti kažkiek jums influencerių, kurie būtų žymiai ryškesni:

Čia šitą labai dar nepilną sąrašą mes dar smarkiai papildysim, nes čia tik šiaip kol kas kažkokius surašėm, taip kad nepakliuvo kažkas svarbiausias dar!