Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žygaičių bendruomenė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Žygaičių bendruomenė - anoks sambrūzdis nedideliame tvarkingame Žygaičių miestelyje. Rūpinasi miestelio gerove, užimtumu, prižiūri mišką nuo mašinų ūžimo, geriamąjį vandenį nuo teršimo, bei kovoja prieš visokias valdžiažmogių užmačiais tokias kaip skalūnų dujos.

Žygaičiai. Iškart matosi kad jie nieko niekam neduos
Žygaičių baronas Jonas Nairanauskas. Be šiojo pono malonės jokio vamzdžio per Žygaičius nepratiesi!
Aktyvi saviraiškos priemonę galų gale suradusi žygaitė šviečia tamsią liaudį apie skalūnų baisumus dalydama spaudalus bei besišypsodama

Upd. Spalio 8 diena pono Jono Nairanausko nurodymu bei žygaičių pritarimu paskelbta nacionaline švente ir ta proga paskelbtos daugiadienės, mat visų geranorių bendromis pastangomis nuožmusis Ševronas buvo išvytas iš Mažosios agrarinės šalies. Į daugiadienes taip pat pakviestas Andrius Mamontovas, kuris skubiai dėl to pakeitė eilinių atsisveikinimo koncertų turo tvarkaraštį. Be Andriaus Mamontovo koncertų taip pat planuojamos atatinkamos mišios Žygaičių bažnyčioje, kur Algimantas Salamakinas sudegins tris pūdus vaškinių žvakučių. Į daugiadienes yra pakviestas ir Premjeras Algirdas Butkevičius, tačiau jisai ko gero negalės dalyvauti nes peršalo. Savo eiles apie rudnosiuką skaitys Vytautas Vytautovičius Landsbergis. Daugiadienių metu bus ragaujamas namų darbo tyras vanduo ir jo meninės interpretacijos. Renginio mecenatas ir meno vadovas - Ramūnas Karbauskis, renginio remėjas - portalas skalunai.info.