Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žydrasis sąmokslas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Žydrasis sąmokslas plinta, kaip gaisras. Naujai užverbuoto sąmokslininko ištikimybės priesaika, atliekama tūkstančių homoseksualistų akivaizdoje....
Žydrasis sąmokslas - tai tas, kuris iš Vakarų atėjęs, išties tik vaivorykštinio sąmokslo dalis.

Slaptose CŽV laboratorijose sukurtas naujas cheminis ginklas - vadinamoji gėjų bomba (angl. gay bomb), kurioje esantys chemikalai paveikia žmonių smegenis taip, kad šie ima kruštis tarpusavy, lyg triušiai, nesirinkdami, nei kur vyras, nei kur moteris, o dar įdomiau, kad tiktai vyrus tie chemikalai ir teveikia. Taip ir visas tikslas, platinant šiuos chemikalus kartu su narkotikais, visur paskatinti homoseksualizmą. Ne veltui matome, kad narkomanų tarpe gėjų procentas staigiai padidėja. Šitai net ir statistiniai tyrimai rodo.

Naujausios technologijos leidžia homoseksualumo geną pernešti lytiniu keliu - per virusus. Taip ir plinta ši liga: vieną kartą pabandei - ir tu jau užkrėstas. Naujesnės technologijos įgalina virusą pernešti ir oro lašeliniu būdu, kaip kokį gripą, o sąmokslą finansuojančios Vakarų kompanijos šiuo virusu apkrečia gripo vakciną, paskui surengdamos isteriškas kampanijas, esą kiaulių gripas numarins visus nesivakcinavusius.

Dirbtinai sukeltas ažiotažas ir propagandinės isterikos tikslingai kuriamos didinti sąmokslo dalyvių gretas. Neretas atvejis, kai patriotams užtenka vos pastovėti šalia susirinkusių LGBT narių per kokį mitingą ar diskusiją - jau po kelių kartų ima reikštis pirmieji tolerastijos požymiai, ilgainiui peraugantys į homoseksualumą.