Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žydomasonų sąmokslas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Žydomasonų sąmokslas - tai toks sąmokslas, kuriuo tiki antisemitai. Galvojama ir kitiems pasakojama, kad žydomasonai būktai valdo visą pasaulį, menkina kitas tautas ir linki joms blogo. Nepaisant to, kad šitie prasimanymai absoliučiai prasilenkia su tikrove, tikėjimas sąmokslu kursto antisemitines audras ne vienoje pasaulio šalyje.

Tai dar beje apie tą žydomasonų sąmokslą tokie Siono išminčių protokolai besantys, kurie ne tai falsifikuoti, ne tai parengti pagal kažkokio žydomasonų suvažiavimo rezultatus 1897, Dargi kiti sako, kad tikėjimas žydomasonų sąmokslu norom nenorom priverčia menamus šio sąmokslo dalyvius vienytis, taip kad legendą apie žydomasonų sąmokslą labiausiai ir skleidžia tieji žydomasonų sąmokslo dalyviai. Tai taip ir gaunasi, kad tai dabar ir galų neatseksi, ar išties taip yra, ar taip yra atvirkščiai.

O paskui dar viskas išsirutulioja taip, kad viską valdo žydomasonai, o jei tik nesi prie lovio, tai vadinasi ir nesi žydomasonas, todėl tai reiškia, kad visi tie žydomasonai prieš tave susimokė, vat štai jums ir prašom, kokia diskriminacija, ir pabandykit dabar tai paneigt, nes faktai prieš akis, kad jei esate žydomasonas, tai viską neigsit!


Dar žr.