Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žydizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Judaizmas arba kaip nekatrie lietuviniai neatsivertėliai sako, žydizmas - tai tikroji lietuvių tautinė religija, nes mes čia Pipedijoje nei neabejojam, kad išties Perkūnas buvo JHV, tai tikrasis visų lietuvių D-vas, dar vadinamas Pradžiapatis. Tik jau paskui prarasdama tikėjimo šaknis, lietuvių kultūra užmiršo ir nukrypo nuo teisingųjų tiesų.

Pipedija teigia vienareikšmiškai: mes esame kategoriškai už judaizmą, nes jis neša gėrį, kur visi žmonės yra vieni kitiems gelbstintys ir besilaikantys doros ir laimingumo principų, todėl ir sakome - gyvenkime, kaip žydai, būkime visi tikrais žydais, taip ir pasaulis bus gražesnis, ir mes laimingesniais tapsime!


Čia dar kažkokia kita versija, nelabai gal teisinga

Žydizmas, arba judaizmas yra senovės žydų pasaka, apie tai, kaip atsirado pasaulis.Jis paaiškina, kaip iš vandens atsiranda sausuma, kaip šviesa atskiriama nuo tamsos, kol dar saulės nėra, ir išviso yra krikščionybės atraminė knyga. Mums nėra reikalo studijuoti, ką pagimdė Abraomas, mums reikia žinoti, kad žydų berniukas prasideda nuo apipiaustymo.Kai jau gimė Kristus, prasideda krikščionybė, kuri labai neapkenčia judaizmo, nes žydai nukryžiavo Kristų, nors be nukryžiavimo nebūtų atpirkimo. Atpirkimaas, kai vienas prisipažįsta, kad dėl visų, 2000 metų nuodėmių kaltas jis vienas, ir sutinka būti nukryžiuotas, su sąlyga, kad bus atgaivintas, kad kiti taptų nekaltais, tiesiog didvyriškumo aktas. Krikščionys labai dėl to patenkinti, kad nereikėjo atsakyti kiekvienam.