Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žurfakas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Žurfakas - tai tokia įstaiga, apsimetanti mokslinius tyrimus vykdančiu Vilniaus Universiteto padaliniu, tačiau iš tikrųjų esanti tikrų tikriausių žurnaliūgų ir visų kitų jiems prijaučiančių asmenybių susibūrimo vieta. Karts nuo karto įmanoma čia sutikti kokį žinomesnį visuomenės veikėją ar šiaip jau kažkur labai matytą veidą, tačiau dažniausiai čia būriuojasi kitų patalpų savo mokslinių žinių gilinimui nerandantys žurnaliūgistikos studentai, kurių žymiausi šiuo metu yra: Erlend Diagelev, Džiugas Kuliešius, Rugilė Ereminaitė, Egidijus Babelis, Eimantas Mikšys, Dovilė Lebrikaitė, Liucija Zubrutė, Evelina Žičkevičiūtė ir, žinoma, Elijus Kniežauskas. Pasitaiko ir visai keistų studentų, kaip antai Tomas Janonis, kuris būdamas šios elitinės bendruomenės siela, sugeba dar ir rimtą žurnalistinį darbą dirbti, ir mokslinius tyrimus vystyti.

Sklando gandai, kad Žurfake rengiami ir rimtesni politiniai perversmai, kaip antai ,,Raudonoji Naktis", arba ,,Naujasis Spalis", tačiau šitie planai tikriausiai vystomi toliau už garsiojo pastato sienų esančiuose studentų barakuose, kur, deja, nei vieno mirtingojo koja įžengti negali ir niekas nieko patikrinti niekada nesugebės. Be to, bet koks politinis sąmokslas visada yra rengiamas itin slaptai ir jokios jo detalės niekada nebūna ypatingai viešinamos iki pat Galingojo Perversmo.

Baisiai, oi baisiai atrodo Žurfakas ryte, kai būriai neprasiblaiviusių studentų slankioja skersai ir išilgai jį iš vakarykščio apsvaigimo auditorijų durų nerasdami. Kartais atsiranda koks aktyvesnis dėstytojas ir suvaro visus juos lyg būrį avių į būsimos paskaitos patalpas, tačiau būna, kad ir pachmielas užtrunka visą dieną ir į paskaitas nenueina niekas.