Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žilvinas Grigaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Žilvinas Grigaitis – puošniausias vyriškos lyties Lietuvos pilietis. Mėgstantis būti pastebėtas, niekam nežinomo verslo verslininkas, dokumentinių filmų apie Australiją ciklo režisierius, pagrindinis ir vienintelis aktorius, operatorius, montuotojas ir scenaristas. Daugiausia neigiamų komentarų po Landsbergo ir Kubiliaus internete sutraukiantis žmogus. Jis lyg Markas Polas yra išnaršęs visą pasaulį ir jau beveik neaiškiomis aplinkybėmis ir tikslais atsidūręs Holivude. Jeigu per savaite Lietuvos žiniasklaidoje nerasite nė vieno naujo straipsnio skiltyse „gyvenimas“ apie jį, jo žmoną, prabangius gėrimus vogusią kambarinę, butą Vilniuje ir visiems jūreiviams atvirą kapitono kajutę Palangoje, kelionę kruiziniu laivu, džogingą Palangos pliaže, pramogas, širšių lizdą balkone, arklių lenktynes ar omaro valgymą psichiatro Juozo Rokiškio manymu, reiškia, jog Jūs esate nepastabus ir negalite susikoncentruoti į svarbius dalykus. Televizijų erdvėje gerbiamas Žilvinas sudaro dažniausiai į pokalbių laidas kviečiamų švenčiausiąją autoritetų trejybę, šalia visais politikos, ekonomikos, kultūros ir gyvenimo klausimais galinčių prasmingai ir entelektualiai diskutuoti Radžio ir Katunskytės.