Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žilvinė Pumputienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Žilvinė Pumputienė - anokia gydytoja iš Kaišiadorių, pas katrą gal geriau ir nesigydyti, nes dar neaišku, kuo baigsis! Gerbiama gydytoja, o negeranoriškai šnekančių - daug, taip kad nežinia, kuo tikėti.


Visokios baikės apie Žilvinę Pumputienę, prirankiotos iš internetų

Taip vat kartą nuvežtas pas į ligoninę ir Žilvinės Pumputienės žiūrėtas žmogus su trūkusiu apendicitu buvo pasiųstas namo, o paskui numirė, nes gydytoja, nei nesiaiškinusi, primaitino jam nuskausminančiųjų ir raminančiųjų[1]. Ir tada namo pasiuntė. Apie tai Atspindziai.lt rašė.

Kitą gi kartą, kai pas ją atėjo moteris su širdies sutrikimais, tai ją, vos gyvą, aprėkė ir išvarė, o paskui, žurnalistams besiaiškinant tokį gydytojos elgesį, dar ir išvadino tą moterį neurotike ir pradėjo apie jos ligas pasakoti - o šitai jau, kaip žinia, dar ir kažkoks gal įstatymų pažeidimas dėl asmeninės ir ligos informacijos viešinimo[2]. Tai šitai irgi galit pasitikrinti iš žurnalistų - rasti dar ir Valstietis.lt rasti informacijų galima, nors ir Kaišiadorių aidai apie tai pradžioje rašė.

O kažkokie komentatoriai internetuose kalba, kad tokie atvejai šiai gydytojai - ne išimtis, o pasikartojimai. Ir su apendicitais, ir su kitom ligom. Taip ir sklando kalbos, kaip apendicitu sergančią moterį Kaišiadorių medikai nuo pūslės uždegimo gydė ar kaip ligoninėn priėmė, tik gavę kišenėn kyšį, bet čia gal irgi melas, nes netikim, nes dabar jau internetuose nerandam informacijų apie tai.

Tik vat deja, Žilvinė Pumputienė matyt internetuose nelabai populiari, tai neradom nuotraukos, kad įdėtume čionai, kad atpažintumėt. Tai tiesiog pavardę užsirašykit, jei Kaišiadoryse gyvenat.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.atspindziai.lt/index.php?id=2434
  2. http://www.kaisiadoriuaidai.lt/content/view/61/7/