Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žemės bankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Žemės bankas buvo labai garsus ir sparčiai sukosi, pakol kažkaip dingo iš belenkokių žinių, veik nepalikdamas pėdsako apie 1995, kai ėmė lįst visokie galai, kad garsusis Arvydas Stašaitis, mokęs visus verslo pagrindų, besąs kažkur prisidirbęs skolų bene daugiau, nei bet kas kitas visoje Lietuvoje, bent jau VBS agentūros teiginiais.

Tai lindo paskui gandai visokie, kad tie pinigai, kurie būdavo dedami į tą Žemės banką, kartais net nepakliūdavo į jo sąskaitas kažkokiu būdu, nes paaiškėdavo, kad jų tenai nėra. Tai tarp pinigų, katruos Žemės bankas surinko, buvo ir bene 5 milijonai iš garsiojo Kauno holdingo ir tokios pasižymėjusios kompanijos, kaip Sveikuoliai. Žodžiu, gavosi taip, kad kai vyko toji bankų griūtis, tai ir Žemės bankas dingo.

Dar sako, kad tie pinigai iš Žemės banko vis nuplaukdavo į Arvydo Stašaičio kontorą Baltikam, katra kažkaip paskui irgi užsilenkė. O paskui atėjo senatis, ir nors kalėjime šių reikalų vadas ir turėjo atsėdėti, bet liko nekaltas.

O dar kažkaip su tais reikalais buvo per kažkur siejamas anoksai Kapitalistų klubas, o dar paskui - Lietuvos invalidų sporto draugija...

Gi paskui dar girdėjom tokią istoriją, esą šitas Žemės bankas nebuvęs tikruoju Žemės banku, nes esą tikruoju buvęs kažkoksai Tarpukaryje įsteigtas, tuo tarpu tojo paveldėjimą kažkaip apsiskelbė perimąs Lietuvos Žemės Ūkio Bankas, katras visai gražiai veikė ir nebankrutavo.