Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žalias lazeris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tipiška išprotėjusios Donaldos Vasiliauskaitės propaganda, užrašyta su rašybos klaidomis. Slėpkitės nuo šviesoforų, žmonės!

Žalias lazeris - neseniai atrastas psichotroninis ginklas, bet spinduliuoja šviesos bangomis. Lazerio spindulys, pakliuvęs į akį, ne tik išdegina tinklainę, bet ir paveikia psichiką, išvarydamas žmones iš proto ir sukeldamas permanentinę šizofreniją.

Anąsyk apie žalius lazerius pirmoji ėmė kalbėti Donalda Vasiliauskaitė, kuriai po psichiatrinės ligoninės kilo daugiamečiai proto sutrikimai, besitęsiantys iki šiolei. Tai ana kažkurią dieną, pamačiusi naują ir ryškiai šviečiantį šviesoforą, kaip tai išsigando ir puolė į krūmus. Paskui, iš krūmų išlindusi, ėmė vapėti, kad čia žalias lazeris, kuris bandė išdeginti jai smegenis.

Niekam abejonės nekyla, kad Donalda Vasiliauskaitė su protu nedraugauja, bet vienok patarimas slėptis nuo šviesoforų - labai vertas specifiško dėmesio...

Tikri faktai apie žalius lazerius

Kariškiai kartais irgi naudoja žalius lazerius, kaip ir visokius kitokius. Pagrindinis tikslas - priešo kareiviams išdeginti akis.

Vienok, kita vertus, kad ir be kliedesių apie reptilijanus, žalias lazeris nėra nekaltas dalykas. Kadangi žmogaus akys ypatingai jautrios geltonai ir žaliai spalvoms, tai net visiškai silpnas žalias lazeris gali išdeginti akies tinklainę negrįžtamai. Rezultatas - tiesiog aklumas visam gyvenimui.

Net ir tais atvejais, kai tinklainė neišdeginama, žalias lazeris gali pridaryti labai daug problemų - pvz., pataikęs į stiklą, jis atsispindi į visas puses, tad tokiu lazeriu galima apakinti ir mašinų vairuotojus, ir lėktuvų lakūnus. Nors tie ir neliks akli (aišku, jei tik lazerio spindulys nepataikys į akis), bet visvien nieko nematys, tad padarys kokią nors avariją ar katastrofą.

Prieš kažkiek metų buvo atvejis, kai Amerikoje keli paaugliai nusipirko žalių lazeriukų ir smaginosi, žaisdami - švietė į lėktuvą, besileidžiantį kažkur netoliese buvusiame aerodrome. Lakūnai pranešė žemės tarnyboms, kad nieko nemato dėl šviesos trikdžių, žemės tarnybos - kažkokioms kitoms pranešė ir miesto išsiųsta buvo šukuoti ne tik policija, bet ir kažkokia kariuomenė. Kai pamatė būrelį paauglių, juos iškirto specialios pajėgos, visus primušė, išvežė į kažkur, o paskui dar suėmė ir tėvus. Straipsniai, kurie buvo prirašyti - tai už terorizmą ir už ginklų panaudojimą prieš civilinius lėktuvus. Žodžiu, tie keli keliolikmečiai sėdo į kalėjimą dešimtmečiams, nors tėvai ir buvo palikti laisvėje.

Taigi, Pipedija jums čia tik pataria: niekada nepirkite žalių lazeriukų vaikams.