Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Žaislai, panašūs į cigaretes

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Žaislai, panašūs į cigaretes pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Žaislai, panašūs į cigaretes turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png
Netgi visų mėgstamas Lego - irgi panašus į cigaretes ir todėl turi būti uždraustas

Žaislai, panašūs į cigaretes - tai nelegaliems tabako propagandos žaidimams skirti žaislai, turintys apvalainą cilindrinę formą. Dėl savo pavidalo jie yra naudojami masturbacijai ir panašiems siaubą keliantiems iškrypimams, kuriuos platina nusikalstami tabako pramonės vertelgos.

Visi šie žaislai yra skirti tam, kad žmonės pajustų apvalainiems cilindrinės formos faliniams simboliams potraukį ir pradėtų lygiai tuo pačiu būdu kištis sau į visokias kūno galvos angas cigaretes, cigarus ir kitus rūkalus.

Vardan kovos su rūkymu bet kokie į cigaretes panašūs žaislai turi būti uždrausti, o už prekybą jais arba jų naudojimą turi būti skiriamos baudos irba laisvės atėmimo bausmės.

Ir ypač reikalaujame, kad Europos Sąjunga uždraustų bet kokius žaislus vaikams, nes netyčia jų iškrypusioje fantazijoje jiems tai gali pasirodyti panašiai į cigaretes, todėl jie gali pradėti rūkyti, gerti alkoholį, kelti muštynes, žudyti žmones ir taps galų gale banditais, valkatomis ir kitokiais nusikaltėliais.