Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

ŽGFATA-A

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

ŽGFATA-A arba ŽGFATAA arba tiesiog ŽGFATA - tai žmogaus genetikos fondo autorių teisių administravimo asociacija, kuri administruoja ir sertifikuoja žmogaus sėklos nešiotojus, t.y. visus lytinę brandą pasiekusius vyrus, kurie nepasirinko savanoriškos kastracijos ar apipjaustymo ir planuoja ateityje apsėklinti sertifikuotos žmogiškųjų kiaušinėlių nešiotojos moters kiaušinėlius irba kitoje sertifikuotoje žmogiškųjų sertifikuotų kiaušinėlių dislokacijos vietoje esančių žmogiškųjų sertifikuotų kiaušinėlių.

ŽGFATA-A ten visokie teisiniai reikalai

Tai čia tokia asociacija, kuri neleis belekam belekur pistis ir visokių nelegalių vaikų gimdyti.

Pagal galiojančius įstatymus, asmenys nesertifikavę savo sėklos irba kiaušinėlių supranta ir teisiškai atsisako visų savo teisių į būsimus palikuonis, o bet kuri registruota teisių administravimo asociacija savo nuožiūra galės juos apmokestinti pagal rinkoje įprastus ir galiojančius mokesčius.

Už nelegalią veiklą (pvz. sėklos dalinimąsi, savavališką saugojimą ar nelegalią emisiją (t.y. masturbaciją) ir archyvavimą gresia administracinė bauda nuo 100 iki 1000 litų.

Dar žr.

  • Vietinė lietuviška muzikos industrijos kontora LATGA-A.
  • Laisvę ir nepriklausomybę autoriams siūlo nepriklausoma BATGA-A autorių teisių gynimo asociacija!