Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šuniukas Oregonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Šuniukas Oregonas, vežiojamas po Kalifornijos restoranus

Šuniukas Oregonas, kartais tiesiog užvadinamas kaip Oregonas - taigi pasibaisėtina nelaimė ant visos Lietuvos, nes kur matyta, kad šuva būtų rengiamas, šeriamas ir vežiojamas geriau už žmogų!!! Taip Lietuvoje ne tik kad paprastas žmogus negyvena, bet net ir visai neblogai gyvenantys tokių sąlygų neturi!

Pipedija reikalauja ir protestuoja! Šita bezabrazija turi būti nutraukta, pertraukta ir Andrius Užkalnis ir jo ta Fausta Marija Leščiauskaitė turi būti nubausta už tai, kad sau tai leidžia, nes kaip galima tai leisti, ir kas išvis jiems tai leido!!!

Žemiau čia paminėsime faktus apie tai, kaip maitinamas šuniukas Oregonas ir kokiomis jis sąlygomis gyvena:

  • Jis turi nuosavą 30 kvadratų kambarį trijų aukštų nuosavame name, Žvėryne, kuriame gyvena Andrius Užkalnis ir Fausta Marija Leščiauskaitė. Kambaryje yra šuns žaislai, įvairūs jam skirti laipiojimo ir bėgiojimo atrakcionai, automatinė šėrykla, specialiai šuniui skirta dvigulė lova(!!!), į kurią jam savaitgaliais atveda veislines kalytes ir dar kiti malonumai!!!
  • Šuo šeriamas rinktinėmis jautienos ir kiaulienos išpjovomis, kurias Andrius Užkalnis perka iš privačių mėsininkų už 40eurų už kilogramą, o taip pat daržovių troškiniu. Ketvirtadieniais būna žuvies diena, kai šuniukas Oregonas maitinamas lašiša!!!
  • Į keliones šuniukas Oregonas keliauja kartu su Andriumi Užkalniu ir Fausta Marija Leščiauskaite, vežamas atskiroje sėdynėje biznio klase arba netgi išvis Liukso kabinoje, jei tai būna tasai didelis transatlantinis boingas!!!

Neseniai Andrius Užkalnis ir Fausta Marija Leščiauskaitė dalijosi nuotraukomis, kaip vežė savo šuniuką Oregoną limuzinu kažkur į šventę, o paskui tas šuo ėdė didžiulį šviežią omarą!!! Tiesa, tas nuotraukas teko ištrinti, nes Užkalniui pagrasino pats ministras pirmininkas, nes netgi jis negali sau šitokio ėdesio leisti.

Pipedija apgailestauja, kad šiuo straipsniu jums suteikė beviltiškumo ir liūdesio būseną, nes padoriems žmonėms taip gyventi nelemta...