Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Šunų šūdai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Pipedija siūlo puikią išeitį ir šunų šeimininkams, tam nereikia netgi šūdų maišelio, nes augintinis savo šūdus puikiai utilizuoti gali pats!

Šunų šūdai - pasibjaurėtini, ypač, kai į juos įlipi. O dar jei esi apgirtęs, tai užlipęs, gali ir paslysti, griūti į žolę, o jau tada atsitikti gali ir taip, kad tuose šūduose išsivoliosi nuo galvos iki kojų.

Ir dėl visko kalti išties ne šunys, o tiktai jų šeimininkai, katrie šūdų nerenka. Taip kad ir traktuoti taip galite, ir sakyti besivedžiojantiems po miestą šunis tiesiai į veidą: "kodėl jūs šikate man po langu, kaip jums negėda!"

Nesgi patys pagalvokit, kai koks nors didelis dogas ar vilkšunis prišika krūvą, tai ir nuo žmogiško šūdo sunku atskirti, nes ir kiekybė tokia pat, ir įsilipus konsistencija lipni atitinkamai, o ir smarvė tipiškai šūdina.

Miestieti, kovok prieš šikančius degeneratus! Būk už švarą mieste! Ir pamatęs dibilą, katro šuva prišiko viešoj vietoj, o tasai nesusirinko šūdų į maišelį, nepasidrovėk tą šūdą sviesti jam tiesiai į nugarą!


Alternatyvi nuomonė

Nors aišku, gal dar reikia pasakyti, kad yra dar ir toksai šūdų kultas, tai čia jau anie patartų šunų savininkams susirinkti tuos šūdus, susidėti į tašelę, pasistatyti ant lentynos, įsmeigti į parsineštą krūvą žvakelę ir tada jau melstis kaip prieš altorėlį ar kokį nors gimtadienio tortą...

Moralas

Kriokite tik ant tų šunų šeimininkų, kurie nesurenka ekskrementų, o ne bet kada, kaip Lietuvos liaudis įpratus. Sėkmės.Judančiame paveikslėlyje pasiūlytas šunų ekskrementų utilizavimo būdas be abejo (nenuginčijamai) tinka ir Jums. Išbandykite.