Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šatrijos Ragana

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kazimira Danuta Stankievič visame savo gražume, apsikarsčiusi ne savo rinktais grybais

Šatrijos Ragana - anokia moteriškė, buvusi ir premjere, ir žemės ūkio ministre, ir dar belenkuo. Liaudyje kartais pavadinama Kazimira Danuta Prunskienė. Bet mes nesam tikri, ar tai tas pats žmogus. Kazimira Danuta Prunskienė turi keistą įprotį - visur skelbiasi, esą ji ne Kazimira, o Kazimiera. Ir kad ne Danuta, o Danutė. Mergautinė pavardė - Stankevič. Ar reikia dar komentarų? Taipogi pažiūrėjus į gerbiamosios fizionomiją ragana ją pavadintų ne vienas pilietis.

Teisybės dėlei visgi turim pasakyti vieną dalyką. Pagal Prunskienės pateikiamą versiją, jos tėvas buvo Lietuvos partizanas, dalyvavo savigynos būriuose, sušaudytas komunistų. Ir vardas, ir pavardė buvo prievartinai sulenkinti, užrašant į dokumentus. Todėl Prunskienė savo vardus savo keičia į lietuviškas formas būtent dėl tos priežasties. Ar jums dabar negėda, kad taip blogai galvojote apie Kazimierą Danutę Prunskienę?

Prieš keliolika metukų Prunskienei tokia visai kreiva organizacija suteikė grafienės titulą. Nors istorija nutyli kokie buvo jos nuopelnai, tačiau regalijos Lietuvon atėjo sudėtos į lygintuvo (proso) dėžę. Nuo to laiko liaudyje Kazimira įgijo dar vieną - grafienės Utiugovnos - vardą.

Prunskienė, artai Šatrijos Ragana kaip kad vadina ją megztaberetės savo politinę karjerą pradėjo senai, o tai, kad ji pirmiau reiškėsi kaip didi verslininkė - jau nelabai kas atmena. Jinai gi tenais buvo visokiausia kooperatyvų, katrieji kaip žinia davė pradžią skaidriam lietuviškam "verslui", tenais artai asocijacijų pirmininkė ar kažkas tai panašaus. Prie tuometinio kooperatinio privataus "verslo", be abejo niekaip nesusijusių su nusikalstamomis grupuotėmis, jinai be abejo visa esybe tiko. Po to gi ji tapo Sąjūdžio primadona, ir netgi pirmosios vyriausybės ministre pirmininke-didžia ekonomiste. Tuomet ji kažkaip atsitiktinai pakėlė maisto produktų kainas, ir ne šiaip keliais procentais o tris kartus (tiesa, kažkokių kompensacijų išrašė, netgi mokinukams), kas sukėlė didelį pasipiktinimą ir Jedinstvos mitingus. Po to pabuvojo Lietuvos moterų asociacijos prezidente, katroji regis išvirto į Moterų partiją ir vėliau kaip tais patapo Valstiečių liaudininkų sąjungos lydere. O dar po to kaip tais ten atsitiko neaišku - matyt atsitiktinumas koks - pralaimėjus prezidento rinkimus jinai palieka Karbauskį ant ledo ir įkuria visų rinkimų laimėtojo titulo vertą Lietuvos liaudies partiją, katroji iškart savo lojalumą pareiškė Vieningosios Rusijos partijai[1]. Prunskienė specializavosi KGB kooperatyvų veikloje, po to - žemės ūkyje (manau visi valstiečiai ir ūkininkai pripažįsta žemės ūkio klestėjimą Prunskienės valdymo metais), bet taip pat specializavosi taikaus atomo naudojime. Jos dėka į Lietuvą dar kiek būtų buvę įvežti kažkokie ten strypai Ignalinos atominei elektrinei valdyti, katrieji neaišku kur ir iš ko buvo pagaminti[2], ir šiaip kaip tais susijusi su žymiaisiais Lietuvos energetikais ir skaidriomis firmelėmis, tokias kaip Energetikos tiekimo bazė[3]. Jinai buvo ten visokiausių atominių komisijų pirmininke, tačiau prasidėjus Visagino atominės elektrinės projektui kaip tais, irgi atsitiktinai, puolė agituoti už atominės elektrinės statybą Karaliaučiuje, ant sienos su Lietuva[4].

Upd. o štai dabar vat liustracijos komisija pripažino vienbalsiai, kad Prunskienė buvo KGB bendradarbė ir informatorė, taip kad vienareikšmiškai viskas aišku. Nors ir anksčiau jau buvo tai aišku.

Upd. Kunigaikštienė jau purto galūnes.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/maskvoje-kazimiera-prunskiene-pasirase-bendradarbiavimo-susitarima-su-vladimiro-putino-partija-56-171665
  2. http://verslas.delfi.lt/business/nelegali-strategine-iranga-brukama-ignalinos-ae.d?id=11735451
  3. http://www.alfa.lt/straipsnis/139161
  4. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/urm-pasipiktino-kad-kazimira-prunskiene-visos-lietuvos-vardu-isliaupsino-kaliningrado-atomine-elektrine-56-152788