Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Šablonas:Rugsėjo 13 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
  • 1848 metais netikėtu būdu buvo išrasta lobotomija: kažkoksai Vermonto darbininkas Phineas Gage kaišiojo kažkur dinamito šaškes ir jas lomiku baksnojo. Tai viena šaškė kai sprogo, tai visas lomikas perėjo kiaurai galvą. Vienok darbininkas išgyveno, tiktai iš liūdno, depresyvaus ir filosofiško nelyg Kreivarankis, staiga pasidarė labai linksmas, pošlas ir gyvenantis šia minute, kaip koksai bukas pacukas. Taip buvo atrastas efektyviausias visų laikų depresijos gydymo metodas.
  • 1968 metais kažkokia visiškame užribyje esanti laukinė Albanija, paremta Jugoslavijos, o paskui ir Kinijos, ėmė ir pareiškė, kad Chruščiovo atšilimas yra nesuderinamas su komunizmo principais, o šmeižtas prieš Josifą Staliną - neleistinas. Taip vat ir ėmė ir išstojo iš Varšuvos pakto.
  • O 2013 metais Rusijos preš Lietuvą surengtas pervežimų karas užveikė visus tiek, kad į URM buvo iškviestas pasiaiškinti Rusijos ambasadorius Vladimiras Čchikvadzė, kuriam įteikta nota. O situacija tai visus užveikė, nes visos fūros stabdomos, srautas daugiau kaip 10 kartų sumažėjęs, fūros po savaitę ar ilgiau stovi kilometrinėse eilėse, o jose esantys produktai banaliai pūva. Pervežimų karas prasidėjo rugpjūčio 30, nes tiesiog Rusija taip ėmė ir susigalvojo.
  • O štai 2021 metais šitą dieną realiai įsigaliojo Galimybių pasas, tai labai daug antivakserių ta proga labai keikėsi, o dalis netgi sugalvojo ant piktumo visiems prekybos tinklams sukarpyti savo nuolaidų korteles. Tai aišku, karpė tas korteles ir dėjo į Facebook nuotraukas, o prekybos tinklai, aišku, labai liūdėjo, kad negalės antivakseriams nuolaidų daugiau duoti.
  • Tais pačiais 2021 metais kažkoksai Viktoras JašinskasŠeimų maršo paskelbė kokį tai mistinį skaičiavimą: 2021.09.13; 2+2+1+9+1+3=18; 18=6+6+6. Tai šiuomi ir Pipedija matyt turi paskelbti, kad šitą dieną vėl atėjo ir vėl praėjo kokia tai eilinė Pasaulio pabaiga.