Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Rugpjūčio 30 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
  • 1918 metais kokia tai Fania Kaplan padarė labai gerą darbą, tik ne iki galo: pašovė Leniną, tik gaila, kad nemirtinai, tai už tai ją bolševikai sušaudė Rugsėjo 3 dieną.
  • O 1990 metais tokia Totorija paskelbė nepriklausomybę nuo Rusijos, tik niekas jiems tos nepriklausomybės nedavė, tai užtat jie ir dabar kaip eilinė Rusijos provincija.
  • O vat 1991 metais nepriklausomybę nuo SSRS paskelbė Azerbaidžanas, tai tas ir gavosi nepriklausomas, tik kad jau aiškus čia atsilikimas, kad nepriklausomybę paskelbė jie jau po to, kai Sovietų Sąjunga faktiškai subyrėjo...
  • O 2013 metais šią dieną Rusija nei iš šio, nei iš to pradėjo pervežimų karą prieš Lietuvą, nes tiesiog sugalvojo, kad gali taip. Tai visuose Rusijos pasienio kontrolės punktuose visi automobiliai iš Lietuvos buvo pradėti tikrinti taip, kad užtruktų keletą valandų. Palei Lietuvos-Rusijos sieną, palei Kaliningrado sritį srautas sumažėjo tiek, kad per parą vietoje 400 mašinų tepraleidžia 40. Tiesa, taip stabdomi tik sunkvežimiai su Lietuvos numeriais. Rusiškiems sunkvežimiams jokių stabdymų nėra.