Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Lapkričio 21 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
  • 1783 metais pora prancūzų pakilo į orą ir skrido brolių Montgolfier balionu
  • 1877 metais toksai Tomas Edisonas paskelbė apie tai, kad išrado fonografą, tai tokį senovinį patefoną ar tai gramofoną, kuris ir įrašinėjo, ir grojo senovinius vinilus.
  • 1893 metais Rusija surengė Kražių skerdynes, nes žmonės nenorėjo atiduoti bažnyčios, kurią sugalvojo nugriauti valdžia, o valdžia tą bažnyčią sugalvojo nugriauti tiesiog šiaip sau. Tai ant žmonių buvo užleisti kazokai, kurie kardais kapojo žmones - sunkiai sužeistų buvo apie 50, lengviau sužeistų ir suimtų - apie 300, dar 9 žmonės buvo nužudyti ten pat bažnyčioje.
  • 1905 vokiečių žurnale "Annalen der Physik" buvo paskelbtas Alberto Einšteino straipsnis, kuriame šis įrodė, kad ne E=mc2, o kad E=mc2. Iš to sekė, kad išties visa masė yra energija, o energija yra masė, tuo tarpu mums įprasta niutoniška energijos formulė galiojo tik todėl, kad greitis labai mažas.
  • 2002 metais šią dieną Lietuva buvo pakviesta į NATO.
  • 2013 metais prasidėjo Euromaidamas - masiniai protestai Ukrainoje dėl to, kad Viktoras Janukovyčius nusprendė, kad Ukrainai nereikia asociacijos sutarties su Europos Sąjunga. Ukrainą negerinti santykių su Europa labai spaudė Vladimiras Putinas, o paskui paaiškėjo, kad jis visiškai nesiskaitė su niekuo, kad tik Ukraina nepasidarytų mažiau priklausoma nuo Rusijos, o galų gale netgi pradėjo ir karą.
  • 2013 metais nugriuvo Maksimos parduotuvės stogas Rygoje, žuvo daugybė žmonių.
  • 2020 metais kažkokie maždaug 5 bybianosiai surengė protestą prieš kaukes bei prieš koronaviruso egzistavimą, aiškindami, kad tai netiesa ir išsigalvojimas. Tai vieni iš jų nešiojo kaukes ir dėl to buvo nesuimti, bet visgi porą policija suėmė. Vienas buvo šiaip kažkoksai mums nežinomas iškištanosis, o kitas buvo Olegas Šurajevas, kuris atėjo pasityčioti iš tų protestuotojų, bet buvo suimtas, nes Olego Šurajevo suėmimai jau tapo įprastais.