Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Lapkričio 13 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
  • 1805 metais toksai Vienos mėsininkas Johann Lahner išrado sasyskes - tokias dešreles, kurios buvo Vienoje išrastos ir kurias išrado būtent jisai. Austrija nepasižymėjo kažkokiais kitais kultūriniais išradimais, bet sasyskės visai pasiteisino. Vienok net ir tai gal nebuvo austriškas išradimas, nes išties tai tas Johann Lahner buvo iš Frankfurto, ir Vienoje tas savo dešreles vadino Frankfurto dešrelėmis, ir netgi dabar jas ten taip tebevadina (vok. Frankfurter Würstl).
  • 1841 metais toksai škotų chirurgas James Braid pirmą sykį pamatė tokį fokusą, kurį vadino gyvūnų magnetizmu. Tą dalyką tyrinėdamas, anas atrado hipnozę.
  • 1922 metais į pirmą Seimo posėdį susirinko pirmas lietuviškas Seimas
  • 1940 metais tokia kompanija Willys pademonstravo savo tokią mašiną - Jeep. Tai paskui šitas žodis pasidarė bendriniu žodžiu, kuris reiškia, kad džipas, taip kad net ir pati ta kompanija nustojo savo džipus džipais vadinti, o ėmė vadinti visaip kitaip. Lietuvoje, beje, visokius atvirus kariškus džipus dar ir dabar vadina viliukais, nes viliukas - tai tas pats Willys džipas.
  • 1947 metais SSRS buvo priimtas sprendimas ginkluotis Kalašnikovo automatu. Pastarasis buvo išties kažkokia kopija nuo kažkokios kopijos nuo kažkokios kopijos, kuri padaryta nuo kopijos automato, kuris buvo nevykęs ir išbrokuotas vokiško sturmgevehr automato variantas. Ir tai negana to, paskui dar tą neaišku kiek neaišku nuo ko kopiją turėjo davedinėti patsai Šmaiseris, kurį sovietai buvo paėmę į nelaisvę ir privertė dirbti ginklų fabrikuose. Tai tik po to iš to AK-47 gavosi kažkas prasmingo ir veikiančio, bet tai įvyko daug daug vėliau.
  • 1954 metais šią dieną SSRS pasiuntė labai keistas diplomatines notas 23 skirtingom valstybėm, o taip pat ir JAV, nes tos sugalvojo surengti saugumo konferenciją Europoje. Pagal tas notas sovietai siūlė surengti kažkokią tai konferenciją ir sukurti kažkokią organizaciją, kuri bendrai rūpintųsi saugumu Europoje ir taip toliau, nes jeigu ne, tai Rytų ir Vakarų vokietijos niekada nesusijungs. Išties planas buvo sustabdyti Vokietijos įtraukimą į NATO.
  • 1968 metais įvyko tokio multiko "Yellow Submarine" premjera, tai jame dainavo The Beatles, o visas multikas tai buvo kaip ant LSD, nes kaip žinia, hipiai yra tokie hipiai.
  • 1987 metais pasaulyje prasidėjo saugaus sekso kampanija, nes BBC pirmą sykį viešai ėmė transliuoti prezervatyvų reklamas. Reklamose nebuvo nurodoma prezervatyvo markė, o tik šiaip abstraktūs prezervatyvai. Visa kampanija prasidėjo dėl to, kad pasaulyje prasidėjo AIDS epidemija, o šita liga tokia, kad jos netgi ir dabar pagydyti vis dar nesigauna.