Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Gruodžio 18 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
  • Sveikiname su švente emigrantus, imigrantus, kosmopolitus ir kitus migrantus, nes šiandien jų šventė!
  • Prieš daugelį metų, senoviniais 1878 metais, kaip tyčia šiandien gimė Josifas Stalinas, taip kad visokių stalinistų šventė, švenčiama valgant tarybinius produktus.
  • 1916 metais šitą dieną baigėsi Verdeno mūšis, kuriame žuvo 976 tūkstančiai žmonių. Tiesą sakant, kadangi mūšis tęsėsi 10 mėnesių, tai tuomet netgi suskaičiuot nesugebėjo visų aukų, o suskaičiavo tik tuos, ką sugebėjo - tai jų buvo 714 tūkstančių iš viso. Iš tų 377 tūkstančiai buvo vokiečiai, o 337 tūkstančiai buvo prancūzai. Ir visas mūšis tęsėsi 10 mėnesių, tapdamas ilgiausiu visų laikų mūšiu pasaulyje. Po mūšio gavosi, kad vokiečiai prakišo ir I Pasaulinis karas pasisuko jų nenaudai.
  • O vat 1972 metais toksai Ričardas Niksonas paskelbė, kad Kalėdų proga surengs masinius visokių sovietinių karinių bazių bombardavimus Vietname, tai ir surengė, užtat tuo labai buvo nepatenkinti visokie komunistai, o toksai švedų ministras pirmininkas Olof Palme netgi paskelbė, kad amerikonai surengė Treblinką, Katynę ir taip toliau.
  • O 1987 metais išrasta Perl kalba, kuria programuoja visai jau išprotėję programuotojai, nes ten kringelių kratiniai kažkokie.