Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Įklotai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Star of life.png  Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Puikūs ekologiški daugkartiniai įklotai veikia žymiai geriau, yra patogesni, neteršia gamtos

Įklotai arba moteriški higieniniai įklotai - anokia prekė, katros reklamos neišlipa iš TV ekranų. Allways ir nemažai kitų rūšių reklamuojami tiek smarkiai, kad neretam paaugliui berniukui sukelia nuolatinį klausimą: "kodėl ir aš negaliu jų naudoti" - štai šitaip kapitalistiniai vertelgos ir formuoja naują homopederastų kartą.

Gi pačios moterys vis ginčijasi, nesutardamos, kas gi geriau: įklotai ar tamponai? Įklotai aišku nesukelia toksinio šoko rizikos, betgi jie nepatogūs, o tamponai patogūs, bet sklinda kalbos, kad grybelis nuo jų lengviau gali užsiveisti, o ir užstringa jie retsykiais, ką bekalbėtų jų gamintojai. Įklotai būna ir su sparneliais, bet šieji kartais irgi kelia problemas, mat jų lipnūs kraštai kartais kabina plaukus, taip sukeldami pojūtį, kad vyksta kažkokia depiliacija...

Žinoma, įklotų būna įvairių, ir vienkartinių, ir daugkartinių. Daugkartiniai - tai ekologija, o vienkartiniai - tai gamtos tarša. O ką gi moterys darė, kai visų tų Allways nebuvo? Higieninius paketus puikiai atstodavo vata ir medvilninis audinys. O dar senesniais laikais tam buvo naudojamos samanos, o ypač tos baltos. O neseniai mokslininkai, ištyre šias, atrado puikų dalyką: pasirodo, džiovintos samanos visą drėgmę sugeriau geriau už bet kokius įklotus, o negana to, dar ir švelniai dezinfekuoja ir kas dar svarbiau, padeda gydyti grybelį. Štai kur motina Gamta!

Tai šia proga kelios ekologinių produktų ir medicinos firmos netgi ėmė gaminti natūralių džiovintų samanų įklotus, aišku, modernesnius, bet jų Lietuvoj nėra, nes gi vertelgos kiša pigią masinę produkciją, o į moters sveikatą jiems nusispjaut! Betgi ne visokioms moterims irgi tokie tinka, viengi namų šeimininkėms, nesgi per darbo dieną vieno neužtenka, tai nei į rankinę, nei į stalčių panaudoto neįsidėsi. Tai čia jau valdžia vardan ekologijos galėtų kokius mirkymo kibirėlius darbovietėse įsteigti, o iš tikrųjų dar geriau jei sutrumpintų darbo dieną kur bent viena moteris su ekologiniu paketu, tai ir vyrams kokios naudos iš tų paketų būtų, ne tik ekologijai. O tai čia aišku biškį susipainiojom, kuo skiriasi įklotai nuo paketų, tai jei žinote, čia parašykite, nes labai svarbu.