Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Čiobiškis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Čiobiškio stotelė Šeškinėje

Čiobiškis - tai toksai kaimas kažkur netoli Širvintų. Ale gal ir mažai žinomas kaip toks, nes gyventojų ten dabar tėra vos pusantro šimto - dauguma išsilakstė per visokią emigraciją ir kitas negandas. Vienok Čiobiškis garsus yra savo viena įstaiga, kuri vadinama kaip Čiobiškio specialieji vaikų auklėjimo ir globos namai.

Tai vat ta įstaiga matyt labai daugeliui įstrigo atmintin, nes senais laikais, kai buvo Tarybų Lietuva, tai vadinosi paprasčiau - Čiobiškio vaikų ir nepilnamečių kolonija. Kitaip tariant - pagal Antono Makarenkos priesakus organizuota vaikų internavimo įstaiga, kurioje tie vaikai auginami kalėjimo sąlygomis, o paskui paleidžiami į laisvę, kad staigiai pakliūtų į kokią nors kitą, jau vyresniems asmenims skirtą koloniją, nes tą netgi Rimantė Šalaševičiūtė pareiškė[1].

Tai vat argi taip galima?

Gi dar kiti žino, kad Čiobiškis - tai tokia stotelė autobusų, kuri yra kažkur Šeškinėje, tai daugeliui vilniečių žinoma.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/education/rsalaseviciute-ciobiskio-nepilnameciu-kolonijoje-diedovscina.d?id=8851681