Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Česlovas Juršėnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Česlovas Juršėnas
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Seniausias Seimo narys, buvęs Lietuvos komunistų (LKP) propagandistas, politkos apžvalgininkas, ultrakairysis. Sakoma, kad visiškai negeria alaus, nesikeikia, be to turi humoro jausmą, nes kolekcionuoja karikatūras apie save. Be to, Česlovas Juršėnas - kietas šachmatistas, nes nebijo susirungti su Vytautu Landsbergiu, o Julius Sabatauskas - nelygis!

Kažkada Česlovas Juršėnas parašė labai vertingą knygelę apie pasaulio šalių geografiją. Ten visos šalys buvo suklasifikuotos pagal komunizmo ir kapitalizmo sąsajas. Kaip kokioj enciklopedijoj. Kažkodėl ta knygutė buvo parašyta rusiškai (arba atmintis mums meluoja).

Kažkokia iš internetų iškasta karikatūra, tinkama Juršėno kolekcijai

Citatos apie Juršėną

  • As gymdziau pas Jursena. Viskas buvo super. Man asmeniskai buvo toks momentas, pasimieciau pradiejau rekt, labai greitai nuramino ir pagimdziau. (iš supermamų forumo)
  • Česlovas Juršėnas sakė neprilipęs prie kėdės (iš kažkokio per Gūglą surasto puslapio)