Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Česlovas Daugėla

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Česlovas Daugėla toks mielas

Alytaus mafia! Sako, kad jis - vagis - pasistatė svetimoj žemėj kelią... Šiaip kalbama, kad Smetonos laikais už nutiestą kelią iš valdžia dar sumokėdavus...

Atrodo, Daugėla - irgi burtažodis, nes dar ir Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos prezidiumo narys, ir socdemas, ir dar kažkokią tarptautinę bėgimo taurę savo paties vardo darydavo vis, bet matomai, kad taurės taurėmis, o pabėgt nepavyko. Kiti dar pastebi, kad suėmimo išvakarėse buvo išmestas iš socdemų tarpo, liepiant ir atsistatydinti, tai ir atsistatydino, o paskui ir suimtas buvo. Tai čia įdomus klausimas - o iš kur socdemai sužinojo apie STT planus?

O vieną kartą Daugėla važiavo su žmona ir savo draugeliu Algirdu Vrubliausku važiavo Škoda ir pamatė, kad į juos iš dujinio šaudo pacanai. Nu tada nutarė šito reikalo taip nepalikti ir paskambino kam reikia, tai tuos paskuj susėmė, bet paskuj vėl paleido, nes pasirodė, kad nebaisu, kad šaudė, nes baisu, jeigu norėtų nušaut, o čiai taip sau nevykusiai papokštavo - diletantai


Dar sakoma, kad turi savo vardo uabą - Daugėla, kiti gi sako, kad tai išties yra UAB Metkonas.

Upd. O štai dabar jau STT ir sugavo visą merą, taip kaip ir rašėm - paaiškėjo įtarimų gyvas galas visoksai. Tai taip kaip Pipedija ir pranašavo. Tai čia žinokit, kad mūsų pranašystės visaip išsipildo.