Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Černiachovskio aikštė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai taip kadaise atrodė Černiachovskio paminklas, kai dar netgi nebuvo to Vyriausybės pastato, kuris pastatytas, nugriovus gražų senovinį namą

Černiachovskio aikštė - tai buvo tokia priešais LKP CK pastatą, o garsėdavo tuo, kad tenai buvo patsai viso Vilniaus kūrvų centras. Nes brangios valiutinės kūrvos rinkdavosi kažkur apie viešbutį "Draugystė", o dar brangesnės - apie viešbutį "Lietuva", o apie stotį tuo tarpu joms niekas neleisdavo rinktis. Taip kad rinkdavosi užtat prie paminklo kokiam tai Vilnių užėmusiam generolui Černiachovskiui.

Tai buvo aišku kitas dar reikalas, kad tos bobos prie Černiachovskio tai būdavo visokios venerinės, tai nors ir kainuodavo nelabai brangiai, bet užtat kompensuodavo savo menką kainą kitais būdais.

O paskui, kai atėjo Nepriklausomybė, tai visas tas LKP buvo išmestas, o vietoj jo įsikūrė Vyriausybė. O Černiachovskis irgi buvo išmestas, o vietoj jo pastatytas kažkokis paminklas Nepriklausomybei ir Kudirkai. Taip kad dabar tos aikštės nebėra, o yra Kudirkos aikštė.