Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Čapliko sąrašas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Čapliko sąrašas - tai kokie tai nelabai aiškūs vanagai ar šiaip konservai, kurie kažkuo užkliuvo liberalcentristams su pačiu Algio Čapliko vaduose, mat esantys visokie žmogystos, žmogeliai, puspročiai ir ligoniai[1].

Tai dabar mes čia spėjam taip, kad kadangi anoksai kitas liberalcentristas ir seimūnas Andrius Burba visaip stengiasi pramušti gydomosios eutanazijos įvedimą visokiems dvasines ir kitokias kančias patiriantiems puspročiams ir ligoniams[2][3], tai galimai čia yra sąrašas pacientų tokiam gydymui, ką nepagrįstai mes spėjame dabar. Tai dar patys mes ir Pipediją pridėtume, nes čia pirmoj eilėj į tokį gydymą turėtų būt, nes kur matyta, kad rašinėtų tokius dalykus ir nusišnekinėtų taip, tikra internetų kloaka.


Čapliko sąrašas

Sąrašas, katrą paskelbė Alfa.lt[4], yra sudarytas iš trijų grupių žmonių, kurie matomai skirtingai pagrįsti ir skirtingai gydomi galėtų būt, tad čia ir duodame tomis trimis dalimis, nes matyt, skirtingais etapais tai būtų daroma.

Pirmieji gydytinieji (matyt tie, kas per daug šnekėjo apie tai, ką nereikia):

Antrieji gydytinieji (iš Seimo antikorupcijos komiteto, katram libcentristų kažkokie fyntai su FNTT užkliuvo):

Tretieji gydytinieji (jau šitus, tai jei pavyks, nes sunkiai pagydomi):


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.alfa.lt/straipsnis/14027693/Capliko.sarasas..zmogeliai..zmogystos..pusprociai..ligoniai=2012-03-13_17-27/
  2. http://www.alfa.lt/straipsnis/14027693/Capliko.sarasas..zmogeliai..zmogystos..pusprociai..ligoniai=2012-03-13_17-27/
  3. http://www.delfi.lt/news/daily/Health/seimo-narys-sieks-inicijuoti-referenduma-del-eutanazijos.d?id=56816801
  4. http://www.alfa.lt/straipsnis/14027693/Capliko.sarasas..zmogeliai..zmogystos..pusprociai..ligoniai=2012-03-13_17-27/