Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

"Apache"

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tiksliau šitas sraigtas vadinasi AH-64 APACHE. Gamina jį amerikonų BOEING kontorėlė, kuri ir keleivinius lėktuvėlius daro. Kiek patyrę kareiviai tą mašineriją tiesiog vadina skraidančiu tanku. Yra dėl ko, nes jis ginkluotas:

  • berdanke priekyje, kuri sukinėjasi su pirmojo piloto žvilgsnio krytimi. Bais geras 30 mm šautuvėlis, kuris šnioja babajų galvas kaip dera.
  • po sparnų kabo hellfire valdomos raketikės, kurios skrenda ten, kur tik pamano taikytojas. Jų būna visokių rūšių, tad detaliai nepasakosime, ba tai paslaptis baisinė yr.
  • dar po sparnais sukabinta devynios galybės nevaldomų raketų, kurios tad irgi duoda į kailį visiems demokratijos priešams.

Amerikonai nėra durni - jie šituos sraigtus prakala tik saviškiams. Lopams dėl brangumo ir dėl slaptumo visokio jie neparduodami. Jų esama pas britus, danus beigi žydus. Pastarieji juos prisabačino dar vienos rūšies valdomoms raketikėms ir susieję su palydovais puikiai išskerdė krūvą Hezbollah viršininkų idant tie nelaidytų savo iš vamzdžių pagamintų raketų žydams ant galvų.

Tas sraigtas yra didelis baisumas visokiems juodašikniams, babajams, talibams ir kitiems nedorėliams. Jie apačį vadina šaitanu.